Listed 2 days ago
71 Linden Gardens, London, W2 4HF, United Kingdom
£3,548 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
67 m²
Price
£3,548
Price per m²
£53
The listing is located at 71 Linden Gardens, London, W2 4HF, United Kingdom
Loading map