Henry House, Ringers Road, London, BR1 1AA, United Kingdom
£1,661 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
33 m²
Price
£1,661
Price per m²
£50
The listing is located at Henry House, Ringers Road, London, BR1 1AA, United Kingdom
Loading map