4 rooms house of 117m² in City of Edinburgh

115 Dalkeith Road, City of Edinburgh, EH16 5AF, United Kingdom

£3,307 / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

(2F1) Dalkeith Road, Edinburgh, EH16 4 bed flat to rent - £3,307 pcm (£763 pw)