Listed 5 days ago
36-38 Abbey Road, London, NW8 0AS, United Kingdom
£22,750 / month
Property type
house
Rooms
6
Size
434 m²
Price
£22,750
Price per m²
£52
The listing is located at 36-38 Abbey Road, London, NW8 0AS, United Kingdom
Loading map