145 Talgarth Road, London, W14 9DA, United Kingdom
£1,790 / month
Property type
studio flat
Rooms
2
Size
36 m²
Price
£1,790
Price per m²
£50
The listing is located at 145 Talgarth Road, London, W14 9DA, United Kingdom
Loading map