13 Draycott Place, London, SW3 2SQ, United Kingdom
£3,879 / month
1 bedroom apartment to rent in Chelsea, SW3
1 bedroom apartment to rent in Chelsea, SW3
Property type
flat
Rooms
1
Size
63 m²
Price
£3,879
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
City west
Yes
Price per m²
£62
The listing is located at 13 Draycott Place, London, SW3 2SQ, United Kingdom
Loading map