28-41 Marylebone Road, East Marylebone, London, NW1 5HF, United Kingdom
£17,334 / month
A three bedroom apartment close to Regent's Park.
A three bedroom apartment close to Regent's Park.
Property type
flat
Rooms
3
Size
255 m²
Price
£17,334
Price per m²
£68
The listing is located at 28-41 Marylebone Road, East Marylebone, London, NW1 5HF, United Kingdom
Loading map