City View Off Licence, 457-457a Bethnal Green Road, London, E2 9QH, United Kingdom
£3,465 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
39 m²
Price
£3,465
Price per m²
£89
The listing is located at City View Off Licence, 457-457a Bethnal Green Road, London, E2 9QH, United Kingdom
Loading map