Studio @13, 13 Blenheim Terrace, London, NW8 0EE, United Kingdom
£8,378 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
168 m²
Price
£8,378
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Terrace
Yes
Price per m²
£50
The listing is located at Studio @13, 13 Blenheim Terrace, London, NW8 0EE, United Kingdom
Loading map