Marshgate House, 6 Bromehead Street, St. George in the East, London, E1 2PQ, United Kingdom
£6,750 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
81 m²
Price
£6,750
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
City east
Yes
Price per m²
£83
The listing is located at Marshgate House, 6 Bromehead Street, St. George in the East, London, E1 2PQ, United Kingdom
Loading map