49 Clanricarde Gardens, London, W2 4JL, United Kingdom
£6,160 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
104 m²
Price
£6,160
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
£59
The listing is located at 49 Clanricarde Gardens, London, W2 4JL, United Kingdom
Loading map