Chilli Shaker, 4 Denman Street, London, W1D 7HD, United Kingdom
£12,216 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
52 m²
Price
£12,216
Price per m²
£235
The listing is located at Chilli Shaker, 4 Denman Street, London, W1D 7HD, United Kingdom
Loading map