37 Endell Street, London, WC2H 9EE, United Kingdom
£3,995 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
46 m²
Price
£3,995
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
£87
The listing is located at 37 Endell Street, London, WC2H 9EE, United Kingdom
Loading map