7A Exchange Gardens, London, SW8 1BG, United Kingdom
£5,000 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
98 m²
Price
£5,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
£51
The listing is located at 7A Exchange Gardens, London, SW8 1BG, United Kingdom
Loading map