Lea Bridge Road, London, E10 7NQ, United Kingdom
£4,650 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
68 m²
Price
£4,650
Price per m²
£68
The listing is located at Lea Bridge Road, London, E10 7NQ, United Kingdom
Loading map