64 Lincoln's Inn Fields, London, WC2A 3LJ, United Kingdom
£21,170 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
121 m²
Price
£21,170
Price per m²
£175
The listing is located at 64 Lincoln's Inn Fields, London, WC2A 3LJ, United Kingdom
Loading map