5 Norwich Street, Blackfriars, London, EC4A 1JP, United Kingdom
£7,080 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
34 m²
Price
£7,080
Price per m²
£208
The listing is located at 5 Norwich Street, Blackfriars, London, EC4A 1JP, United Kingdom
Loading map