Arcadia Court, 45 Old Castle Street, Spitalfields, London, E1 7AJ, United Kingdom
£2,867 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
39 m²
Price
£2,867
Price per m²
£74
The listing is located at Arcadia Court, 45 Old Castle Street, Spitalfields, London, E1 7AJ, United Kingdom
Loading map