18-20 St. Pancras Way, London, NW1 0NT, United Kingdom
£9,315 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
66 m²
Price
£9,315
Price per m²
£141
The listing is located at 18-20 St. Pancras Way, London, NW1 0NT, United Kingdom
Loading map