Abbey Hotel, Church Street, Wymondham, NR18 0PH, United Kingdom
£2,173 / month
Self Serviced Apartment
Self Serviced Apartment
Property type
flat
Rooms
1
Size
30 m²
Price
£2,173
Price per m²
£72
The listing is located at Abbey Hotel, Church Street, Wymondham, NR18 0PH, United Kingdom
Loading map