Listed today
Cathedral Lodge, Aldersgate Street, London, EC1A 4JQ, United Kingdom
£6,680 / month
Disclaimer :By clicking the
Disclaimer :By clicking the
Property type
flat
Rooms
2
Size
127 m²
Price
£6,680
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
City center
Yes
Price per m²
£53
The listing is located at Cathedral Lodge, Aldersgate Street, London, EC1A 4JQ, United Kingdom
Loading map