Natuzzi Italia, Silver Road, London, W12 7HB, United Kingdom
£1,238 / month
Property type
room
Rooms
1
Size
25 m²
Price
£1,238
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
£50
The listing is located at Natuzzi Italia, Silver Road, London, W12 7HB, United Kingdom
Loading map