London Waterloo, The Balcony, South Bank, London, SE1 7NQ, United Kingdom
£1,090 / month
Property type
house
Rooms
1
Size
22 m²
Price
£1,090
Price per m²
£50
The listing is located at London Waterloo, The Balcony, South Bank, London, SE1 7NQ, United Kingdom
Loading map