168 Shoreditch High Street, London, E1 6RA, United Kingdom
£1,070 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
21 m²
Price
£1,070
Price per m²
£51
The listing is located at 168 Shoreditch High Street, London, E1 6RA, United Kingdom
Loading map