Lord's Pharmacy, 145 Park Road, London, NW8 7HY, United Kingdom
£9,815 / month
No description available.
No description available.
Property type
flat
Rooms
4
Size
198 m²
Price
£9,815
Price per m²
£50
The listing is located at Lord's Pharmacy, 145 Park Road, London, NW8 7HY, United Kingdom
Loading map