McQueen, 56 - 64 Leonard Street, London, EC2A 4LT, United Kingdom
£1,915 / month
Property type
studio flat
Rooms
1
Size
25 m²
Price
£1,915
Price per m²
£77
The listing is located at McQueen, 56 - 64 Leonard Street, London, EC2A 4LT, United Kingdom
Loading map