Listed 4 days ago
Perimeade Road, London, UB6 7AP, United Kingdom
£1,917 / month
Property type
studio flat
Rooms
1
Size
35 m²
Price
£1,917
Price per m²
£55
The listing is located at Perimeade Road, London, UB6 7AP, United Kingdom
Loading map