After Hours, 265F New Cross Road, London, SE14 6AR, United Kingdom
£649 / month
Property type
room
Rooms
1
Size
13 m²
Price
£649
Price per m²
£50
The listing is located at After Hours, 265F New Cross Road, London, SE14 6AR, United Kingdom
Loading map