Listed yesterday
111 Oxford Gardens, London, W10 6NF, United Kingdom
£6,720 / month
Disclaimer :By clicking the
Disclaimer :By clicking the
Property type
flat
Rooms
1
Size
127 m²
Price
£6,720
Price per m²
£53
The listing is located at 111 Oxford Gardens, London, W10 6NF, United Kingdom
Loading map