Eaton House, 39 Westferry Circus, London, E14 4HA, United Kingdom
£4,392 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
84 m²
Price
£4,392
Price per m²
£52
The listing is located at Eaton House, 39 Westferry Circus, London, E14 4HA, United Kingdom
Loading map