Ardmuir - Froghall, 29 Froghall Road, Aberdeen City, AB24 3JL, United Kingdom
£547 / month
Property type
student accommodation
Rooms
6
Size
11 m²
Price
£547
Rental period
Unlimited
Available from
05-09-2026
Price per m²
£50
The listing is located at Ardmuir - Froghall, 29 Froghall Road, Aberdeen City, AB24 3JL, United Kingdom
Loading map